Elektronický obchod (e-shop)

Elektronické obchody jsou bezpochyby nejrychleji se rozšiřujícím odvětvím na internetu. Máte svůj "kamenný" obchod a rádi byste své pole působnosti rozšířili i na internet? Nebo chcete pouze podnikat na internetu?

Budete tedy potřebovat vhodný elektronický obchod. Elektronický obchod je většinou již hotové řešení (tím je možné snížit jeho cenu, protože jej používá více obchodníků) optimalizované přesně pro Vaše potřeby. Většině podnikatelů stačí pouze přizpůsobit vzhled obchodu a již mohou realizovat svoje obchody.

Nabízíme implementaci elektronického obchodu, zajistíme technické zázemí a jeho přizpůsobení Vašim potřebám.

Co budu potřebovat aneb postup při implementaci elektronického obchodu

 • Analýza a návrh řešení

  Nejprve je nutno vydefinovat požadavky na systém elektronického obchodu, musíte vědět, s čím vlastně chcete obchodovat. Pokud nemáte přesnou představu, můžeme Vám pomoci a nabídneme již hotové řešení. Hotový e-shop systém můžeme také upravit, aby Vám více vyhovoval.
 • Příprava grafického návrhu (webdesign)

  Pro Váš systém vytvoříme návrh grafické šablony, která se implementuje do systému elektronického obchodu. Grafika elektronického obchodu musí být přeheldná, ale zároveň velmi poutavá, aby se k Vám kupující rádi vraceli.
 • Schválení a příprava systému

  Až bude návrh systému splňovat Vaše požadavky, pustíme se do jeho realizace.
 • Naplnění obsahem

  Do systému můžeme za Vás dodat požadované položky.
 • Umístění hotového řešení

  Připravili jsem grafiku a systém po funkční stránce zbývá je tedy "umístit na internet". Zaregistrujeme pro Vás vhodnou doménu (pokud již nemáte) a postaráme se o hosting.
 • Podpora a rozvoj

  Po domluvě se můžeme i nadále starat o Váš obchod a pracovat na jeho rozvoji.

Kolik mě to bude stát

Cena je závislá na rozsahu řešení a časové náročnosti jeho realizace, vytvoříme Vám tedy přesnou kalkulaci tvorby. Orientační ceny naleznete v sekci ceník.