O projektu zeroDesign.cz

Internet

Internetová prezentace se stala velmi významnou vizitkou moderní společnosti a její význam stále roste. S rozmachem internetu je stále důležitější, aby každá, i malá firma nebo živnostník měl své vlastní webové stránky, které budou reprezetnovat obor podnikání, ceny apod.

Internet se bohužel ale také stává chaosem a začíná být velmi těžké orientovat se v jeho informacích, proto je velmi důležité, aby webová prezentace byla pro zákazníky přívětivá, aby se rád vracel. Musí být také přehledná, stručná a v neposlední řadě musí být dobře vyhledatelná. Proto je velmi důležité stránky zaznamenat do katalogů a vyhledávačů. Uživatel internetu totiž většinou kliká na prvních pár odkazů a nezabývá se dalšími.

Obor činnosti

Projekt Zerodesign.cz se zaměřuje na tvorbu internetových stránek, webdesign, webové apliakce a další činnosti s tím spojené. Jedná se o sdružení lidí, které baví tvořit kvalitní web stránky se zajímavým designem podle individuálních požadavků tak, aby pro Vaši osobu či firmu byly co největším přínosem, a to hlavně z hlediska finančního. Investice vložená do výroby a správy stránek se může několikanásobně vrátit a je nepoměrně menší, než investice vkládané do tištěné či jiné reklamy.

Tým zeroDesign.cz

Členové našeho týmu pracovali nebo stále pracuje ve významých firmách zabývajících se tvrobou webových stránek či jinou softwarovou činností.
Více nalzenete v sekci Kontakty.