Optimalizace stránek pro vyhledávače

Aby bylo Vaši firmu vidět a zákazníci navštěvovali webovou prezentaci, není třeba pouze "mít" www stránky. Stránky musí být dobře vyhledatelné jak v katalozích firem, tak zejména ve vyhledávačích (Google.com, Seznam.cz, Centrum.cz atd.). Touto problematikou se zabývá SEO - termín SEO "Search Engine Optimization" označuje v konečném souhrnu vyhledatelnost Vašich stránek na internetu a je souhrnem faktorů, které stránka musí mít, aby byla relevantně vyhledatelná.

Pomůžeme Vám optimalizovat Vaše stránky tak, aby byly lépe vyhledatelné.

Postup optimalizace pro vyhledávače (SEO)

 • Analýza "klíčových slov"

  Vaši zákaznící Vás nebo Vaše výrobky vyhledávají většinou podle nějakého slova nebo fráze, kterou napíší do vyhledávače. Pomůžeme Vám analyzovat, jaká slova by pro Vás byla vhodná.
 • Zhodnocení současného stavu

  Zhodnotíme, jak si Vaše stránky (a stránky konkurence) z hlediska SEO vedou a co bude nutno pro jejich lepší vyhledatelnost.

 • Realizace SEO

  Na základě analýzy a zhodnocení zrealizujeme navržené SEO úpravy.
 • Analýza změn

  Provedené změny se bohužel na výsledcích vyhledávání neprojevují hned a ne vždy musí být nutně stoprocentně úspěšné. Po úpravách tedy zhodnotíme úspěšnost změn a popřípadě podnikneme opravné kroky.
 • Údržba SEO

  Optimalizace stránek je běh na dlouhou trať, situace se může měnit například dle toho, jaké kroky provádí Vaše konkurence. V případě zájmu budeme tedy pozici ve vyhledávačích dlouhodobě monitorovat a navrhovat případné změny.
 • Tvorba zpětných odkazů

  Pozice ve vyhledávačích a celková vyhledatelnost Vašich stránek je významně ovlivněna tím, jaké a jak kvalitní odkazy na stránky vedou. Více v sekci Registrace do katalogů

Kolik mě to bude stát

Cena optimalizace se odvíjí od rozsahu optimlizace a velikosti webových stránek. Ceny naleznete v sekci ceník.