Tvorba webových aplikací

Potřebujete vytvořit www stránky včetně nejakého speciální řešení (například sklad, webový katalog produktů atd.), nebo již webovou prezentaci máte a chcete do ní zaintegrovat administrační nebo jiný speciální systém?

ZeroDesign.cz, projekt zabývající se právě komplexní profesionální tvorbou www stránek se Vám o to postará. Analyzujeme Vaše požadavky a navrhneme Vám řešení na míru.

Co budu potřebovat aneb postup při tvorbě www systému

 • Účel systému

  Nejprve je potřeba rozmyslet, za jakým účelem budeme systém tvořit, jaké jsou na něj požadavky a co vše musí umět.
 • Analýza a návrh řešení

  Analyzujeme Vaše požadavky a navrhneme Vám nejlepší technické řešení. Pokud budete požadovat komplexní systém včetně webové prezentace, vytvoříme pro Vás také návrhy grafického vzhledu stránek.
 • Schválení a příprava systému

  Až bude návrh systému splňovat Vaše požadavky, pustíme se do jeho realizace.
 • Umístění hotového řešení

  Připravili jsem grafiku a systém po funkční stránce, zbývá je tedy "umístit na internet". Zaregistrujeme pro Vás vhodnou doménu (pokud již nemáte) a postaráme se o hosting.
 • Naplnění systému daty

  Bude-li třeba, pomůžeme Vás s přípravou dat či naplněním systému. Data umíme rovněž migrovat z jiných systémů (databáze).
 • Podpora a rozvoj řešení

  Po domluvě se můžeme i nadále starat o Váš systém a pracovat na jeho rozvoji.

Kolik mě to bude stát

Cena je závislá na rozsahu Vašeho systému a časové náročnosti jeho realizace, vytvoříme Vám tedy přesnou kalkulaci tvorby. Orientační ceny naleznete v sekci ceník.