Služby

Nabízíme kompletní služby v oblastni webdesignu a tvorby stránek, včetně hostingu, tvorby reklamních bannerů a návrhu firemní grafiky, jako například firemní loga a šablony tiskovin.

Tvorba www stránek

Hlavní náplní naší práce však stále zůstává tvorba internetových stránek, nebo-li webdesign. Tvoříme malé webové prezentace pro jednotlivce a fyzické osoby, ale jsme schopni vyrobit i velké firemní stránky s katalogem produktů či přehlídkou zboží založené na vyspělém a komplexním administračním systému.
Chci se dovědět více o tvorbě stránek >>.

Webové aplikace

Vytvoříme a zrealizujeme pro Vaši firmu specifickou webovou aplikaci speciálně vytvořenou přímo na míru potřebám a cílů firmy.
Zajímá mě vytvoření webové aplikace >>.

Redakční systém

Chcete li mít správu Vašich stránek plně pod kontrolou, nabídneme Vám vhodný redakční systém (CMS) pro Vaše webové stránky. S takovým systémem si můžete upravovat články, vkládat do stránek obrázky a vytvářet novinky, aby byl Váš web stále aktuální.

E-shop

Nainstalujeme Vám a připravíme e-shop (elektronický obchod) přesně pro potřeby Vašeho podnikání. Jsme schopni upravit již existující řešení elektronického obchodu na míru.
Chci podnikat a mít elektronický obchod >>.

Domény a webhosting

Vaše internetové stránky je třeba někde umístit. Nemáte-li již svoji doménu, navrhneme Vám vhodné doménové jméno Vaší prezentace tak, aby splňovalo podmínky pro dobrou vyhledatelnost.
Chci se dovědět více o doménách a webhostingu >>.

Optimalizace stránek

Máte-li již webovou prezentaci, ale zákazníci se Vám zrovna nehrnou, protože není na internetu příliš vidět, nabídneme Vám analýzu obsahu a zdrojového kódu stránek a pomůžeme s optimalizací Vašich stránek pro vyhledávače.

Úpravy stávajících stránek

Potřebujete pouze něco upravit,doladit či přidat podstránku na Vašich stránkách. Upravíme Vaši webovou prezantaci dle požadavků.
Zajímají mě podrobnosti o úpravě stávajících stánek >>.

Loga a firemní image

Firemní image je velmi důležitou součástí prezentace Vaší firmy na veřejnosti. Nabídneme Vám zpracování vhodného loga a šablon dokumentů, aby Vás zákazníci vždy poznali.
Chci vědět více o firemní image >>.

Bannery a reklama

Jak jinak přilákat zákazníky na Váš e-shop než vhodně zacílenou reklamou? Vytvořímě pro Vás reklamní proužek (banner), popřípadě zajistíme, aby se reklama zobrazovala v různých reklamních systémech.
Chci zadat výrobu reklamy na internetu >>.